Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gozdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Grant w ramach programu Cyberbezpieczne Wodociągi

 
 

„Gozdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji” Sp. z o.o. w  Gozdnicy znalazły się na liście rankingowej projektów zakwalifikowanych do otrzymania grantu w ramach programu „Cyberbezpieczne Wodociągi” na 738  pozycji pozytywnie rozpatrzonych wniosków.

Otrzymane środki w wysokości 1.080.450,00 zł stanowią 100% wnioskowanej kwoty. Przeznaczone zostaną na realizację zadania pn. „Cyberbezpieczny wodociąg” Gozdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w ramach podpisanej umowy
o powierzenie Grantu. Termin realizacji po aneksowaniu umowy do 31.12.2026 r.

Projekt zakłada podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Gozdnickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. poprzez realizację działań w czterech obszarach: organizacyjnym, kompetencyjnym, technicznym IT oraz technicznym OT.

NASZA PLACÓWKA

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2026 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny